Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem, bo i nasza historia nie jest zwyczajna. Rozpoczęła się kilkanaście lat temu w Azji Południowo-Wschodniej, by ostatecznie przenieść się na polski grunt. Pierwotnie zajmowaliśmy się sprowadzaniem wyrobów rzemieślniczych i sztuki z Indonezji, chcieliśmy nie tylko wesprzeć lokalną społeczność, ale też zaoferować Polakom coś wyjątkowego. To właśnie stąd nieco egzotyczna nazwa naszego sklepu. Po jakimś czasie uświadomiliśmy sobie jednak, że dla wielu osób równie nieznane są produkty tworzone przez naszych, rodzimych twórców, dlatego postanowiliśmy uczynić zadość zasadzie „cudze chwalicie, swego nie znacie” i skoncentrować się na polskiej sztuce i rzemiośle artystycznym. 

Po pierwszych latach działalności została nie tylko nazwa. Niezmienna jest też troska o to, żeby oferować naszym klientom unikatowe i oryginalne produkty, a także, żeby współpracujący z nami twórcy byli traktowani uczciwie i z szacunkiem. Zawsze w centrum naszych trosk stawiamy drugiego człowieka i  jego potrzeby. Zawsze też dokładamy wszelkich starań, żeby zamówione u nas produkty bezpiecznie docierały do odbiorców i przez długie lata cieszyły ich serca i oczy. Każda przesyłka kompletowana i pakowana jest tak, jakby jej odbiorcą była któraś z najbliższych nam osób. 

Pomysł na prezent urodzinowy? Oryginalna dekoracja na Boże Narodzenie? A może jakiś drobiazg, który dopełni pokój dzienny? U nas można odnaleźć każdą z tych rzeczy – i wiele innych. Zapraszamy!