Micek Sławomir

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Akt

Cena 6 550,00 zł

Ryba

Cena 1 490,00 zł
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Urodzony 04 listopada 1956 w Dębicy. Studia – Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Wzornictwa Przemysłowego, dyplom w 1980 r. Po studiach w latach 1980-1986 pracownik dydaktyczny w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach. Od 1980 r. do chwili obecnej mieszka i tworzy w Kielcach. Członek Związku Artystów Rzeźbiarzy. 

Specjalizuje się w rzeźbie realizowanej w brązie i marmurze. Tworzy kompozycje w dużej skali do wnętrz architektonicznych oraz sytuacji plenerowych, jak również rzeźby kameralne. Aktywnie uczestniczy w życiu artystycznym miasta. Ma na swoim  koncie wiele realizacji na rzecz miasta w postaci rzeźb plenerowych, monumentów i pomników, tablic i płaskorzeźb pamiątkowych oraz statuetek i medali okolicznościowych. 

Bierze udział w wielu konkursach i wystawach. Wspiera liczne aukcje charytatywne – przekazując swoje prace. 

Nasi artyści

Ciężko napisać o nich wszystkich dwa lub trzy podsumowujące zdania - są tak różni, jak tylko różnić mogą się od siebie kreatywne osobowości, łączy ich natomiast jedno – są niesamowicie mocno oddani swojej twórczości. To, co robią jest ich pasją, dzięki czemu tworzone przez nich rzeźby i figurki – czy nawet obiekty o charakterze użytkowym – są naprawdę wyjątkowe. Po kliknięciu w któreś ze zdjęć powyżej, możecie przeczytać krótką notatkę biograficzną o każdej i każdym z nich – ale najlepszy sposób, żeby ich poznać, to spojrzeć na ich prace. Zapraszamy!