Drzymała Jacek

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Jacek Drzymała jest artystą-rzeźbiarzem, którego dzieła od wielu lat zdobią (nie tylko) polskie domy. Pośród wielu obowiązków i trudności życiowych potrafi oddać się swojej pasji tworzenia i zachwyca każdą osobę wrażliwą na proste piękno. 

„Najchętniej tworzę anioły, ponieważ są one zawsze mile widziane w każdym domu. Ludzie kochają anioły, ja zresztą też. Ich wizerunki pasują do każdej chwili, pory roku. Staram się, aby moje anioły były piękne w swojej prostocie. Nie lubię zbyt wielu kolorów i skomplikowanych ornamentów”. 

Nasi artyści

Ciężko napisać o nich wszystkich dwa lub trzy podsumowujące zdania - są tak różni, jak tylko różnić mogą się od siebie kreatywne osobowości, łączy ich natomiast jedno – są niesamowicie mocno oddani swojej twórczości. To, co robią jest ich pasją, dzięki czemu tworzone przez nich rzeźby i figurki – czy nawet obiekty o charakterze użytkowym – są naprawdę wyjątkowe. Po kliknięciu w któreś ze zdjęć powyżej, możecie przeczytać krótką notatkę biograficzną o każdej i każdym z nich – ale najlepszy sposób, żeby ich poznać, to spojrzeć na ich prace. Zapraszamy!