Nasze prace tworzą
wyjątkowi artyści z Polski

Ciężko napisać o nich wszystkich dwa lub trzy podsumowujące zdania - są tak różni, jak tylko różnić mogą się od siebie kreatywne osobowości, łączy ich natomiast jedno – są niesamowicie mocno oddani swojej twórczości. To, co robią jest ich pasją, dzięki czemu tworzone przez nich rzeźby i figurki – czy nawet obiekty o charakterze użytkowym – są naprawdę wyjątkowe. W zakładce artyści możecie przeczytać krótką notatkę o każdej i każdym z nich – ale najlepszy sposób, żeby ich poznać, to spojrzeć na ich prace. Zapraszamy!

Współpracują z nami: Despet Urszula i Grzegorz, Drzymała Dariusz, Drzymała Jacek, Dusza Karol, Dydo Mariusz, Jargiło Ewa i Marek, Konior Magdalena, Kucharski Bogdan, Lewandowska Jadwiga, MalickaZamorska Anna, Niewdana Jakub, Płonka Anna, Rynkiewicz Iwo, Szeląg KarolinaZieliński Dariusz

Sprawdź
Desmed

Jedyne takie miejsce
ze sztuką w Polsce

Wszystkie nowe produkty
Art Gallery

O Galerii

Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem, bo i nasza historia nie jest zwyczajna. Rozpoczęła się kilkanaście lat temu w Azji Południowo-Wschodniej, by ostatecznie przenieść się na polski grunt. Pierwotnie zajmowaliśmy się sprowadzaniem wyrobów rzemieślniczych i sztuki z Indonezji, chcieliśmy nie tylko wesprzeć lokalną społeczność, ale też zaoferować Polakom coś wyjątkowego. To właśnie stąd nieco egzotyczna nazwa naszego sklepu. Po jakimś czasie uświadomiliśmy sobie jednak, że dla wielu osób równie nieznane są produkty tworzone przez naszych, rodzimych twórców, dlatego postanowiliśmy uczynić zadość zasadzie „cudze chwalicie, swego nie znacie” i skoncentrować się na polskiej sztuce i rzemiośle artystycznym. 

Po pierwszych latach działalności została nie tylko nazwa. Niezmienna jest też troska o to, żeby oferować naszym klientom unikatowe i oryginalne produkty, a także, żeby współpracujący z nami twórcy byli traktowani uczciwie i z szacunkiem. Zawsze w centrum naszych trosk stawiamy drugiego człowieka i  jego potrzeby. Zawsze też dokładamy wszelkich starań, żeby zamówione u nas produkty bezpiecznie docierały do odbiorców i przez długie lata cieszyły ich serca i oczy. Każda przesyłka kompletowana i pakowana jest tak, jakby jej odbiorcą była któraś z najbliższych nam osób. 

Pomysł na prezent urodzinowy? Oryginalna dekoracja na Boże Narodzenie? A może jakiś drobiazg, który dopełni pokój dzienny? U nas można odnaleźć każdą z tych rzeczy – i wiele innych. Zapraszamy!